Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Prada bu sene kadifeyi hayatımıza geri getirdi. Deri,yün ve kadife üzerine yoğunlaştığı bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Prada pastel tonlar yerine bu koleksiyonda ana renklerinde kırmızı , kahve tonlarına ağırlık veriyor.

Şık güderi modellerde sunan Prada  kesimlerinde yine klasik tarzını ve maskülenliği ön planda tutuyor.


Mat renklerle örgüyü güzel bir kompozisyon haline getiren bu koleksiyonda çok kalın ve sıcak tutan ürünlere göre daha ince kombinlerle biraz daha şehir erkeğine yönelik bir çalışma ortaya çıkmış.


Bu koleksiyonda 70-80 ve 90 ların kışkırtıcı maskülen erkeğini canlandıran Prada “moda tekrar eden bir döngüdür” sözününde ne kadar doğru olduğunu bize göstermektedir.


Geniş bir kitleye hitap eden Prada feminen çizgili maskülenin dışında giyinen erkekleride bu koleksiyonda kaşmir sıcaklığıyla karşılıyor.


Diğer Moda devleri gibi prada siyah kuralını korudu ve klasik tarz sahipleri için bir kaç güzel siyah kombin ile düz stil sahiplerini taçlandırdı.


Ortamda farklı olmak ve stil sahibi erkeklerinde davet vb. Durumlarda ilgi çekmesini sağlıcak pastel turuncu tonlarla takım duruşuna bu koleksiyonda farklılık katıyor.

Detaylı bilgi ve tüm koleksiyon için Prada websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: