Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Valentino bu sezon trendi biraz Sherlock Holmes esintileriyle sergilerken yine klasik stil sahibi çizgilerini korudu. Yoğunlukla kaşmir ve yün ağırlıklı bir koleksiyonla karşımıza çıkan valentino kesim farklarıyla kendini diğer Moda liderlerinden bir kez daha ayrıştırdı.


Defilede özellikle modern erkeği simgeleyen spor ayakkabı, portföy çanta ile daha entellektüel bir çizgi oluştururken klasik takım elbise Kalıpları üzerine Sherlock kaban ve kep (şapka) kombineyle oldukça farklı temalı bir sunum ile karşımıza çıkıyor.


Tüm moda evlerinde olduğu gibi siyah-beyaz – gri tonlama kuralına valentino da sadık kalarak bu koleksiyonda tek renk kombinlerlede göz alıyor.


Valentino adıyla eşleşen maskülen çizgili klasik yakalı kesimlerle bu sezonda gördüğünüz anda “Bu bir valentino” diyebileceğimiz tanınmış tarzını çok değiştirmedi.


Krem, hardal,kırmızı ve şeker pembesi tonlarıyla daha genç ve dinamik bir itibar sergilerken diğer koleksiyonlara göre haki yeşile daha az yer vererek onun yerine bu koleksiyonda pastel ağırlıklı bir sunum gerçekleştirdi.


Diğer koleksiyonların aksine parlak deri görünümlü kesimleriyle valentino ben burdayım demek isteyen, ne istediğini bilen ilgi çekmeyi seven erkekleri hedeflediğini bir kez daha ortaya koydu.


Bu kışda vazgeçilmezler arasında yarım boğazlı ve yün ürünlerle sıcacık bir koleksiyon bizlerle…


Koleksiyonda zebra çizgilerine farklı bir yorum veren valentino diğer koleksiyonlara göre daha az hayvan ve doğa esintisi taşıyor.


Klasik davet erkeği çizgisiniz bozmayan valentino tüm koleksiyonuna valentino Web sitesinden detaylı bakabilirisiniz.❤️👌🏻

2 Responses

  1. Alp

    Hogwarts 2017-2018 Sonbahar/ Kış koleksiyonu olmuş bu ama yimede siz bilirsiniz 😂

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: