Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Merhaba Arkadaşlar,

Artık küresel ısınma ve benzeri kirlenmeler nedeniyle kışların çok daha soğuk yazlarında çok daha sıcak geçtiği ülkemizde bu kışta bizi oldukça zor günler bekliyor gibi. Özellikle arabası olmayan toplu taşıma araçlarını kullanan, gittiği bir yerde arkadaşlarla sohbet ederken sık sık sigara içmek için dışarı çıkan arkadaşlarımız soğuk algınlığı başta olmak üzere üşütüp bir sürü gribal enfeksiyona kapılıyor… Boğazlı kazak model ve malzemesine  göre bel ve boyun bol bölgemizde ısıyı sabit tuttuğu için  soğuk algınlığından oluşabilecek bir çok basit hastalığı engeller.

Peki ben bütün yıl spor yaptım vücudumu kalın bir kazakla neden kapatayım ki , tişörtle gezerim diyenler içinde vücut tamamen kaplayarak  çok daha seksi  boyun kısalığı örtbas eden modelleri denemelerini tavsiye ederiz.

 

 

Boğazlı kazaklarda kendi içinde bir çok guruba ayrılır salaş örgü , balıkçı yaka , croptop gibi görseldeki salaş örgü tarzı bir kazaktır.

 

Atletik ve vücut hatlarını göstermek isteyenler içinde bel ve boyun bölgesini koruyan dar kalıp bir model seçilebilir.

Crop top kazaklar erkekler için çok kullanışlı olmamaktadır,fakat tulum sevenler için kısın bel bölgesini bunaltmadan giyebilecekleri kısa bir modeldir.

 

iş hayatınızda ve sosyal yaşantınızda sık sık dışarı çıkıyorsanız, boğazlı kazak soğuk kış günlerinde bir kurtarıcı olacaktır.

Kazak tercih ederken daha çok pamuklu ve gerçek yün ürünlerini tercih etmeye çalışırsanız cildiniz açısından rahatlığı yakalayabilirsiniz. Bu ürünler kaşıntı yapmasın diye üst iç çamaşırı kullanabilirsiniz.

Her erkeğin acil durumlar için gardırobunda bir boğazlı kazağı olmalı…

%d blogcu bunu beğendi: