Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Merhaba Arkadaşlar,

Skinny jean diyince hepimizin aklına biraz feminen ,biraz tayt gibi modeller gelse de aslında şuan bulunduğumuz mevsime en uygun pantolonlardan biride skinny jeanlerdir.

Bu şekilde kullanıldığında bir tayt gibi feminen bir yapı oluşturabilir.

Skinny jeanler aslında bir erkeği güçlü göstermenin en şık yolu olan pantalonlardır. Fakat yukarıdaki gibi kullanıldığında eşcinselliği çağrıştıran bu pantolonlar aslında dar paça oldukları için bot,çizme ve benzeri ayakkabılarla mükemmel kombiler oluşturabileceğiniz harika pantalonlardır.

Şimdi feminist çizgilerden uzak skinny jeani nasıl kombileyebiliriz ?

Soğuk kış mevsim şartları nedeniyle hepimizin evinde bulunan botlarımızın ve çizmelerimizin içine sokarak vücut bacak ısımızı koruyamıza yardımcı olan bir pantolondur.

 

Dar ve vücudu kaplayan özelliğiyle belimizi sararak üşütmenizi ,kazak ve benzer kıyafetlerde aşırı kilolu görünümü engeller…

 

Kaliteli bir kumaştan yapılan skinny giydiğiniz zaman vücudu kaplama özelliğiyle bel, bacak, ayak bileği ısınızı sabit tutarak üşümenizi engeller…

 

Soğuk kış günlerinde rahatlığı ve uygunluğu açısında skinny bir erkek için kurtarıcı özellikte bir pantolondur fakat herhangi bir sorun yaşamamak için skinny ürünler tercih ederken erkek özel skinny ürün tercih etmeliyiz.

Aksi taktirde tıpkı iç çamaşırı sıkıştırması gibi cinsel organımız da rahatsız bir hisse kapılabilirsiniz.

 

Bazı beğendiğimiz kış skinny jean kombileri…

 

 

 

Sizde seksi bir erkek olmak için gardırobunuza bir skinny ekleyin…

 

%d blogcu bunu beğendi: